Yara Megalab™ ir pakalpojums, kas piedāvā veikt auga lapu un augsnes analīzes ar gatavām Yara produktu izmantošanas rekomendācijām barības elementu trūkumu novēršanai. Pakalpojumu sniedz neatkarīga laboratorija Lancrop Laboratories (Anglija, Poklingtona), kas darbojas 365 dienas gadā, 24 stundas diennaktī.

Sadarbībā ar vadošajiem Yara  produkcijas izplatītājiem, 2022.gadā lauksaimniekiem ir iespēja ātri un operatīvi veikt augu lapu analīzes, nododot lapu paraugus pieņemšanos punktos visā Latvijā. 

Pakalpojums pieejams, iegādājoties konkrētu daudzumu YaraVita ārpussakņu mēslošanas līdzekļus pie produkcijas izplatītājiem.

Noskatieties Yara Latvija sagatavoto vebināru, lai iepazītos ar pakalpojumu plašāk.  

 

Ātri un operatīvi

Atbildes tiek saņemtas 5-7 darba dienu laikā no paraugu nosūtīšanas brīža

Atbilstošas rekomendācijas

YaraVita produktu izmantošanas ieteikumi balstoties uz barības elementu trūkumu analīzēs

Palīgs lēmumu pieņemšanai

Ātra deficīta novēršana ar atbilstošu barības vielu lietojumu

Kāpēc ir jāveic augu lapu analīzes?

Yenga_logic

Veiksmīga augu menedžmenta pamatā ir zināšanas par ikvienu faktoru, kas potenciāli varētu ierobežot ražu. Vai tas būtu barības vielu trūkums vai pārpalikums, īstā līdzsvara panākšana ir iespējama ar barības vielu līmeņa mērījumiem augsnē un  auga audos.

Uzzināt vairāk 

Kā pareizi ievākt augu lapu paraugus?

Megalab_samples

Lai iegūtu pēc iespējas precīzākus analīžu rezultātus, pareizai augu lapu paraugu vākšanai – attīstības stadijai, lapu daudzumam, paraugu kvalitātei un uzglabāšanai pirms paraugu nodošanas – ir būtiska nozīme. Uzziniet, kā pareizi ievākt lapu paraugus un kas vēl būtu jāņem vērā, sagatavot paraugus nosūtīšanai.  

Uzzināt vairāk 

Lapu paraugu pieņemšanas punkti

Yara_Pocklington

2021.gadā Yara Megalab™ pakalpojums tiek nodrošināts sadarbībā ar vadošajiem Yara produkcijas izplatītājiem Latvijā. Sazinieties ar savu produkcijas piegādātāju par nosacījumiem augu lapu analīžu veikšanai un atrodiet sev tuvākos lapu paraugu pieņemšanas punktus:

Uzzināt vairāk