Yara CheckIT

Yara CheckIT ir lauksaimnieciska viedtālruņu lietotne, kas lauksaimniekiem piedāvā augu fotogrāfiju bibliotēku, tādējādi ļaujot vienkārši un ātri identificēt iespējamos barības vielu trūkumus augam.

Lejuplādēt tūlītGet CheckIT on the App Store

Get CheckIt on Google play

CheckIt for ipad

 

Lietotnes lietotāji var atrast augstas izšķirtspējas fotogrāfijas, kur redzami augi ar dažādu barības vielu trūkumu un filtrēt tos pēc simptomiem, simptoma atrašanās vietas uz auga, vai arī pēc iespējamā simptoma cēloņa. Kad ir nodefinēts barības vielu trūkuma cēlonis, aplikācija sniedz tālāku informāciju par to, kā šis trūkums ietekmē augu, kādiem augsnes tipiem ir nosliece radīt šādu barības vielu trūkumu, kā arī – kādi faktori šo trūkumu var saasināt vēl vairāk. CheckIT nodrošina informāciju par mēslojumu, kas nepieciešams, lai novērstu identificētos trūkumus, kā arī iesaka alternatīvos produktus, kas būtu profilaktiski nepieciešami turpmākajai audzēšanas sezonai.

Aplikācija ir pielāgota un lokalizēta konkrētai valstij, tās valodai un valstī augošajām kultūrām. CheckIT ir rūpīgi izstrādāta, lai spētu darboties arī lauku apvidos, kur var būt vājš tīkla signāls. Tas ļauj lauksaimniekiem saņemt tūlītēju, pēc pieprasījuma veiktu auga analīzi un iegūt rekomendācijas augam konstatēto barības vielu trūkuma novēršanai, tādējādi ļaujot uzlabot augu kvalitāti un palielināt ražu. Tāpat CheckIT spēj izmantot mobilos atrašanās vietas pakalpojumus, lai nodrošinātu tuvākā Yara biroja kontaktinformāciju.

Yara CheckIT lietotni ir iespējams lejupielādēt vairākās valstīs, izmantojot IOS, Android vai Windows Mobile sistēmu.

 

Citi Yara rīki un pakalpojumi

Yara N-Sensor

N-Sensors- uz traktora uzstādāms tālvadības sensors N vajadzības noteikšanai

N-Sensors ir uz traktora uzstādāma ierīce, kas lauksaimniekam ļauj izmērīt auga prasības pēc slāpekļa, traktoram braucot pa lauku, kā arī attiecīgi piemērot mēslojuma daudzumu.
Yara N-Tester BT

Yara N-Testeris BT

Yara N-Testeris BT ir jaunākais N-Testera modelis. To var savienot ar Atfarm mobilo lietotni, izmantojot Bluetooth® bezvadu tehnoloģiju. Ar N-Testera palīdzību var izmērīt hlorofila saturu graudaugu lapās vēlākās augšanas stadijās. No izmērītās vērtības...
Yara TankmixIT

Yara TankmixIT

TankmixIT ir lauksaimnieciska viedtālruņu aplikācija, kas piedāvā vadlīnijas tam, kā jaukt YaraVita mēslošanas līdzekļus ar partneru izsmidzināmajiem līdzekļiem.
Yara CheckIT

Yara CheckIT

Yara CheckIT ir lauksaimnieciska viedtālruņu lietotne, kas lauksaimniekiem piedāvā augu fotogrāfiju bibliotēku, tādējādi ļaujot vienkārši un ātri identificēt iespējamos barības vielu trūkumus augam.
YaraIrix

YaraIrix- lietotne N vajadzības noteikšanai ziemas kviešos

YaraIrix ir lietotne, kas ļauj izmērīt ziemas kviešu slāpekļa prasības dažādos augšanas posmos.
Izkliedēšanas tabulas

Izkliedēšanas tabulas

Vienmērīga mēslojuma izkliedēšana nodrošina efektīvu augu barības vielu uzņemšanu un mazina zudumu iespēju.
Izkliedētāja testa kastes

Izkliedētāja testa kastes

Priekšnoteikums labākai augu augšanai ir vienmērīga mēslojuma - barības vielu - izkaisīšana vēlamajā kaisīšanas platumā.
Tankmix

Tankmix

Tankmix™ ir tiešsaistes pakalpojums, kas sniedz vadlīnijas YaraVita mēslošanas līdzekļu jaukšanai ar daudziem citiem augu aizsardzības produktiem.

4 punktu garantija

4 punktu garantija

Yara 4 punktu garantija ietver četrus minerālmēslu ražošanas, kvalitātes, lietošanas un vides parametrus, kas visi ir vienlīdz nozīmīgi minerālmēslu gala lietotājam. 
Garantija attiecas uz visiem granulētajiem minerālmēsliem, kas ir pieejami Yara preču sortimentā. Mūsu garantija zemu siltumnīcefekta gāzu emisijai ietver visus produktus, ko Yara ražo un pārdod Latvijā, neatkarīgi no to lietošanas mērķa.

Vairāk informācijas