Atrodiet iestatījumus savam izkliedētājam

Lai būtu droši, ka varat atrast pareizo izkliedētāja iestatījumu mēslošanas līdzekļiem, Yara regulāri piegādā savus mēslošanas līdzekļus dažādiem izkliedētāju ražotājiem. Tādā veidā var atjaunināt izkliedētāja pielāgošanas iestatījumus, kas pieejami to mājaslapās.

Lai uzzinātu sava izkliedētāja iestatījumus,  kas nepieciešami, lietojot Yara produktus, lūdzam izmantot turpmāk esošās saites, lai apmeklētu mēslojuma izkliedētāja kalibrēšanas iestatījumu lapu attiecīgajā vietnē.

Vairāk informācijas

Šie īsie stāsti parādīs, kāpēc un kā atmaksājas pareiza mēslojuma izvēle un barības vielu precīzas un vienmērīgas izkliedes nodrošināšana. Šie ir mūsu ieteikumi, kā aizsargāt Jūsu investīcijas un nekaitēt videi:

Ieteicamie mēslošanas līdzekļi

Lai precīzi izkliedētu minerālmēslus visā izkliedes joslas platumā, ir svarīgi izmantot kvalitatīvu mēslojumu. Visiem Yara mēslošanas līdzekļiem ir izcilas izkliedes īpašības, tāpēc tie ir vieni no populārākajiem un ir īpaši ieteicami.

Jautā ekspertam

Mūsu augu mēslošanas speciālisti ir gatavi jebkurā laikā atbildēt uz Jums interesējošajiem jautājumiem par Yara produktiem un mūsu piedāvātajiem risinājumiem augu mēslošanā.
Augu mēslošanas eksperti
Augu mēslošanas eksperti
Agnese Pinka
Agnese Pinka
Agronome - konsultante
Daiga Sergejeva
Daiga Sergejeva
Agronome - tirdzniecības pārstāve

Zemgale, Kurzeme, Vidzeme 

Sandra Mediņa - Tolmane
Sandra Mediņa - Tolmane
Agronome - tirdzniecības pārstāve

Latgale, Vidzeme