Raža

Kartupeļu raža

Kartupeļu ražas veidošanās ir atkarīga no diviem galvenajiem faktoriem – bumbuļu skaita no mātes auga un bumbuļu izmēra vai svara. Sabalansēta kartupeļu mēslošanas programma, kas sevī ietver visus makro un mikroelementus, ir ļoti svarīga, lai varētu sasniegt un kontrolēt šos ražas veidošanās komponentus.

Uzzināt vairāk

Kvalitāte

Kartupeļu kvalitāte

Ir trīs galvenie kritēriji, kas ietekmē kartupeļu kvalitāti, tie ir – bumbuļu kvalitāte, nobriedusi miza, kā arī uzglabāšanas kvalitāte un kulinārā kvalitāte. Sabalansēta augu mēslošanas programma ir ļoti svarīga, lai optimāli izpildītu šos visus trīs kritērijus.

Uzzināt vairāk

Veselība

Kartupeļu veselība

Augam nepieciešamo barības elementu nodrošinājums var  palīdzēt augam pasargāt sevi no slimībam. Labi sabalansēta mēslošanas programma ļauj augu šūnu struktūrai būt stabilai un elastīgai, vienlaikus izvairoties no pārmērīgas barības vielu uzkrāšanās, kas arī var negatīvi ietekmēt augu izturību pret slimībām.

Uzzināt vairāk

Galvenie fakti

Galvenie fakti par kartupeļu audzēšanu

Uzziniet galveno informāciju par kartupeļiem, piemēram,  barības elementu nozīmi kartupeļu audzēšanā, agronomijas principiem, kartupeļu tirgus prasībām un daudz ko citu!

Uzzināt vairāk