Raža

Kviešu raža

Divi galvenie ražas komponenti kviešiem ir graudu skaits uz vienu laukuma vienību un individuālā graudu masa. Augstas ražas iespējams sasniegt, panākot pareizu lapu un dzinumu skaitu, maksimāli saglabājot zaļu lapotni, kā arī, palielinot graudu/vārpu skaitu un graudu izmēru. Pareizi sabalansēta mēslošanas programma, ieskaitot visus makro un mikro barības elementus, ir būtiska, lai palīdzētu pārvaldīt visus šos komponentus.

Uzzināt vairāk

Kvalitāte

Kviešu ražas kvalitāte

Kviešu kvalitātes mērķis ir atkarīgs no gala lietotāja noteiktās specifikācijas, piemēram, vai graudi paredzēti lopbarībai vai maizes cepšanai, vai varbūt cepumu miltiem. Galvenie graudu kvalitātes rādītāji, kas tiek ņemti vērā, ir graudu proteīns, tilpummasa, Hagberga krišanas skaitlis un cietes saturs.

Uzzināt vairāk

Veselība

Kviešu veselība

Pietiekams barības vielu nodrošinājums var palīdzēt augam sevi pasargāt no slimībām. Labi sabalansēta barības vielu programma nodrošina, ka auga šūnu struktūra ir stabila, vienlaikus izvairoties no liekas barības vielu uzkrāšanās, kas var būt pat kaitīga auga veselībai.

Uzzināt vairāk

Galvenie fakti

Galvenie fakti par kviešu audzēšanu

Uzziniet galveno informāciju par kviešiem, piemēram, barības vielu lomu un agronomiskajiem principiem kviešu audzēšanā, tirgus prasībām, kā arī daudz ko citu!

Uzzināt vairāk