Iestatiet pareizi

Vispirms atcerieties, ka pareizus izkliedes iekārtas iestatījumus nosaka mēslojuma fizikālās īpašības – izkliedētāja kalibrēšanas iestatījumus ietekmē granulu  lieluma sadalījums, tilpummasa un plūsmas ātrums.

Dažādiem mēslojuma veidiem vai pat vienam un tam pašam mēslojumam no dažādām ražotnēm var būt nepieciešami atšķirīgi iestatījumi. Vienmēr pārbaudiet informāciju uz mēslojuma maisa un mainiet iestatījumus katrreiz, kad pārejat uz cita veida mēslojumu.

Pareizos iestatījumus jūs atradīsiet izkliedētāja ražotāja tabulās. Dati ir iegūti, veicot pārbaudes ideālos apstākļos testa stacijās, un sniedz informāciju par to, kā izkliedētāju iestatīt vienmērīgai izkliedēšanai ar vēlamo lietošanas daudzumu (kg/ha) noteiktā darba platumā.

Mēslojuma izkliedētāja iestatījumi

Kad esat uz lauka, novietojiet izkliedētāju pareizajā augstumā virs kultūraugiem. Šis mērījums ir atrodams arī izkliedētāja ražotāja tabulās, kas apkopotas šeit.

Lai uzzinātu sava izkliedētāja iestatījumus,  kas nepieciešami, lietojot Yara produktus, lūdzam izmantot turpmāk esošās saites, lai apmeklētu mēslojuma izkliedētāja kalibrēšanas iestatījumu lapu attiecīgajā vietnē.

_DSC3118.JPG

Kad ir veikta kliedētāja iestatīšana, pirms izkliedes sākšanas ir vērts novērtēt vairākus faktorus, kas būtiski var ietekmēt izkliedes rezultātu

Vairāk informācijas

Šie īsie stāsti parādīs, kāpēc un kā atmaksājas pareiza mēslojuma izvēle un barības vielu precīzas un vienmērīgas izkliedes nodrošināšana. Šie ir mūsu ieteikumi, kā aizsargāt Jūsu investīcijas un nekaitēt videi:

Ieteicamie mēslošanas līdzekļi

Lai precīzi izkliedētu minerālmēslus visā izkliedes joslas platumā, ir svarīgi izmantot kvalitatīvu mēslojumu. Visiem Yara mēslošanas līdzekļiem ir izcilas izkliedes īpašības, tāpēc tie ir vieni no populārākajiem un ir īpaši ieteicami.

Reģistrējieties kādam no semināriem jau šodien!

Aizpildiet šo reģistrācijas formu, norādot kuru no semināriem tieši plānojat apmeklēt.

Jūsu nodarbošanās:

Jautā ekspertam

Mūsu augu mēslošanas speciālisti ir gatavi jebkurā laikā atbildēt uz Jums interesējošajiem jautājumiem par Yara produktiem un mūsu piedāvātajiem risinājumiem augu mēslošanā.
Augu mēslošanas eksperti
Augu mēslošanas eksperti
Agnese Pinka
Agnese Pinka
Agronome - konsultante
Daiga Sergejeva
Daiga Sergejeva
Agronome - tirdzniecības pārstāve

Zemgale, Kurzeme, Vidzeme 

Sandra Mediņa - Tolmane
Sandra Mediņa - Tolmane
Agronome - tirdzniecības pārstāve

Latgale, Vidzeme