Izvēlieties pareizo mēslojumu

Tiklīdz Jūs zināt, kādu mēslojumu izmantosiet, varat sākt domāt, kā to pareizi izkliedēt. Lai izveidotu barības vielu apsaimniekošanas plānu, jums būtu jāveic plaša spektra augsnes analīzes. Tas palīdzēs Jums izlemt, kāds mēslojums ir vispiemērotākais konkrētā kultūrauga vajadzībām.

Yara iesaka viendabīgu komplekso mēslojumu, kura lietošana ļauj nodrošināt, ka katrā granulā ir visas barības vielas un kliedētāja tvertnē nenotiks noslāņošanās. Ieguvums ir vienmērīga visu barības elementu izkliedēšana vajadzīgajā  platumā, ļaujot visiem augiem saņemt nepieciešamos barības elementus.

_DSC3146.JPG

Pārbaudiet mēslojuma kvalitāti

Lai panāktu vienmērīgu izkliedi, mēslojuma īpašībām jābūt nemainīgām. Tāpēc Jums jāpārbauda, vai viss mēslojums, ko Jūs gatavojaties lietot, ir no vienas partijas. Tas ir īpaši svarīgi, ja piegāde notiek vairākos datumos vai ja tiek pārnesti veci krājumi. Dažādās rūpnīcās dažreiz var izgatavot viena un tā paša veida mēslojumu ar nedaudz atšķirīgu lielumu un formu. Tas nozīmē, ka divām viena un tā paša produkta partijām var būt nepieciešami atšķirīgi izkliedētāja iestatījumi, un, iespējams, tie būs jāpārbauda atsevišķi.

Mēslojums ar laiku var noārdīties, tāpēc senāk iegādātiem minerālmēsliem var būt vajadzīgi atšķirīgi iestatījumi nekā jauniem. Ņemiet vērā arī to, ka veids, kā Jūs glabājat maisus, var ietekmēt mēslošanas līdzekļa konsistenci. Mēs iesakām mēslojumu sakraut ne vairāk kā trīs maisu augstumā, lai novērstu sablīvēšanos.

_DSC3134.JPG

Atrodiet iestatījumus savam izkliedētājam

Lai būtu drošs, ka varat atrast pareizos mūsu mēslošanas līdzekļu iestatījumus, Yara regulāri piegādā savus mēslošanas līdzekļus dažādiem izkliedētāju ražotājiem.

Pareizos iestatījumus varat atrast, tiklīdz zināt, kādus mēslošanas līdzekļus izkliedēsiet. Jums nav jāgaida, līdz ir pienācis laiks mēslojuma izkliedei.

Atrodiet pareizos iestatījumus savam kliedētājam šeit

Droša mēslojuma izmantošana

Yara ražo augstas kvalitātes mēslošanas līdzekļus no dažādiem izejmateriāliem, izmantojot atšķirīgas ražošanas tehnoloģijas. Atbilstība starptautisko tiesību prasībām un kompānijas iekšējie tehniskie standarti nodrošina fokusēšanos uz produktu un procesu drošību, kā arī personu un vides aizsardzību, izmantojot vislabākās pieejamās metodes.
Mēslojuma drošums

Droša mēslojuma izmantošana

Yara produktu transportēšana un uzglabāšana, fizikālās īpašības un produktu iepakojuma marķēšana. Ietekme uz vidi un sertifikācija.

Vairāk informācijas

Šie īsie stāsti parādīs, kāpēc un kā atmaksājas pareiza mēslojuma izvēle un barības vielu precīzas un vienmērīgas izkliedes nodrošināšana. Šie ir mūsu ieteikumi, kā aizsargāt Jūsu investīcijas un nekaitēt videi:

Ieteicamie mēslošanas līdzekļi

Lai precīzi izkliedētu minerālmēslus visā izkliedes joslas platumā, ir svarīgi izmantot kvalitatīvu mēslojumu. Visiem Yara mēslošanas līdzekļiem ir izcilas izkliedes īpašības, tāpēc tie ir vieni no populārākajiem un ir īpaši ieteicami.

Reģistrējieties kādam no semināriem jau šodien!

Aizpildiet šo reģistrācijas formu, norādot kuru no semināriem tieši plānojat apmeklēt.

Jūsu nodarbošanās:

Jautā ekspertam

Mūsu augu mēslošanas speciālisti ir gatavi jebkurā laikā atbildēt uz Jums interesējošajiem jautājumiem par Yara produktiem un mūsu piedāvātajiem risinājumiem augu mēslošanā.
Augu mēslošanas eksperti
Augu mēslošanas eksperti
Agnese Pinka
Agnese Pinka
Agronome - konsultante
Daiga Sergejeva
Daiga Sergejeva
Agronome - tirdzniecības pārstāve

Zemgale, Kurzeme, Vidzeme 

Sandra Mediņa - Tolmane
Sandra Mediņa - Tolmane
Agronome - tirdzniecības pārstāve

Latgale, Vidzeme