Uzņēmuma misija

Yara misija ir vienkārša un ļoti ambicioza: atbildīgi rast risinājumus bada draudu pārvarēšanai Pasaulē un pasargāt planētu.

Yara minerālmēslojums, augu mēslošanas programmas un jaunākās tehnoloģijas paaugstina kultūraugu ražību, uzlabo produktu kvalitāti, kā arī samazina nepiemērotas lauksaimnieciskās prakses negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi. Mūsu rūpnieciskie un vidi saudzējošie risinājumi uzlabo gaisa kvalitāti, samazinot industrijas un transportlīdzekļu radītos kaitīgos izmešus, un tiek pastāvīgi izmantoti produkcijas ražošanā. Yara ir starptautiska kompānija, kurā strādā vairāk nekā 17 000 darbinieku un tā darbojas vairāk nekā 60 valstīs visā Pasaulē.

Yara Latvijā

Yara Latvijā

Yara Latvijas lauksaimniekiem piedāvā zināšanas par mūsdienīgiem, vidi saudzējošiem risinājumiem augu mēslošanā, daudzveidīgu produktu klāstu un pieredzē balstītas zināšanas par produktu izmantošanu.

Uzzināt vairāk

Yara pasaulē

Yara pasaulē

Kompānijas Yara zināšanas, produkti un risinājumi veicina lauksaimnieku, izplatītāju un rūpniecisko klientu uzņēmējdarbību pelnošā un atbildīgā veidā, tajā pašā laikā rūpējoties par zemes resursiem, pārtiku un apkārtējo vidi un aizsargājot tos.

Uzzināt vairāk

Ilgtspēja

Ilgtspēja

 

Yara nodrošina risinājumus ilgtspējīgai lauksaimniecībai un apkārtējai videi. Mēs esam vadošajā vietā visā pasaulē aktīvā reaģēšanā uz globālajiem izaicinājumiem. Mūsu pieeja, esot atbildīgiem un veicinot ilgtspējīgu izaugsmi, ļauj nostiprināties un radīt ietekmi nozarē.

Uzzināt vairāk

Karjera

Karjera

Darba iespējas kompānijā Yara ir tikpat daudzveidīgas, cik mūsu darbinieki. Kompānijas Yara galvenais birojs atrodas Oslo, Norvēģijā. Mēs strādājam vairāk nekā 50 valstīs, taču mūsu produkti un risinājumi tiek tirgoti ievērojami plašākā mērogā – vairāk nekā 160 valstīs.

Uzzināt vairāk