Raža

Rapša raža

Augu barības vielas ir svarīgi ražas būvelementi, jo īpaši to var attiecināt uz eļļas rapsi. Pat viena barības elementa trūkums var samazināt augu augšanu, un tas savukārt samazinās ražu un audzētāja ienākumus. Tāpēc ir svarīgi, lai ir pieejamas visas barības vielas vajadzīgajā daudzumā un proporcijās, kas ir nepieciešamas augiem.

Uzzināt vairāk

Kvalitāte

Rapša kvalitāte

Jebkuras barības vielas trūkums ierobežos eļļas rapša augšanas potenciālu, kas, savukārt, samazinās ražas daudzumu un kvalitāti. Minerālmēslu lietošana auga apgādāšanai ar visām nepieciešamajām barības vielām nodrošinās tādu ražu un kvalitāti, kādu pieprasa un sagaida tirgus.

Uzzināt vairāk

Veselība

Rapša veselība

Jebkurš barības vielu trūkums samazinās auga spēju izaugt atbilstoši tā ģenētiskajam potenciālam. Ja augam nebūs pieejamas barības vielas, sekas izpaudīsies kā daudzi uzturvielu trūkuma simptomi. Neveselīgs augs barības vielu trūkuma dēļ ietekmē visu barības ķēdi.

Uzzināt vairāk

Galvenie fakti

Galvenie fakti par rapša audzēšanu

Uzziniet galveno informāciju par eļļas rapsi, piemēram, barības elementu nozīmi eļļas rapša audzēšanā, agronomiskajiem principiem un daudz ko citu!

Uzzināt vairāk